• Płatność z góry
  • Szybka dostawa
  • Kupuj Bezpiecznie
  • Bezpłatna przesyłka od 840 zł
  • Płatność z góry
  • Bezpłatny zwrot

Z reklamy   |   Nowa kolekcja listopad   |  → Odkryj Teraz ←

Zamknij
Inne marki

Szybko i z łatwością przejdź do sklepów internetowych innych naszych marek i od razu zabierz ze sobą w koszyku ulubione artykuły!

Zamknij
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Z zespołem naszych doradców skontaktujesz się od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 20.00 i w sobotę od 9.00 do 16.00.

Nasze Outlety

Odkryj nasze sklepy fabryczne i skorzystaj ze specjalnych ofert dla naszej nowoczesnej i nieodparcie kobiecej mody.

Niemcy:

GERRY WEBER OUTLET
Ainring-Hammerau


Sägewerkstr. 9
83404 Ainring

Tel.: +49 (0) 8654 77888-56
Fax: +49 (0) 8654 77888-58
outlet.hammerau@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.30
oraz w sobotę w godz. 10.00-16.00

GERRY WEBER OUTLET
Bad Münstereifel


In der Dreimühle 1
53902 Bad Münstereifel

Tel. 
+49 (0) 2253 546 29 26
Fax +49 (0) 2253 546 29 28
outlet.badmuenstereifel@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-19.00

GERRY WEBER OUTLET
Bernau am Chiemsee

Hochfellnstraße 45
83233 Bernau am Chiemsee

Tel. 
+49 (0) 5201 8979-8120
Fax +49 (0) 5201 8979-8122
outlet.bernau@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.00
oraz w sobotę w godz. 10.00-18.00

GERRY WEBER OUTLET
Bremen
 

Ochtum Park Outlet Center
Bremer Straße 103
28816 Stuhr-Brinkum

Tel. +49 (0) 5201 8979-8020
Fax +49 (0) 5201 8979-9041
outlet.stuhr-brinkum@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.00
oraz w sobotę w godz. 10.00-18.00

GERRY WEBER OUTLET
Elsdorf


Oststraße 1a
50189 Elsdorf

Tel.: +49 (0) 5201 8979-8150
Fax.: +49 (0) 5201 8979-9033
outlet.elsdorf@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.00
oraz w sobotę w godz. 10.00-18.00

GERRY WEBER OUTLET
Halle Westfalen (Ravenna-Park)

Ravenna-Park 3
33790 Halle/Westfalen
(Adres do celów nawigacji: Schnatweg)

Tel.: +49 (0) 5201 8565-475
Fax: +49 (0) 5201 / 85 65 480
outlet.ravenna-park@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 09.30-18.00

Speciale czynny 31.12.2019:
10.00-14.00

GERRY WEBER OUTLET
Herrieden

Herrieden Outlet Center
Am Eichelberg 1
91567 Herrieden

Tel.: +49 (0) 5201 8979-8090
Fax: +49 (0) 5201 8979-8092
outlet.herrieden@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-19.00

GERRY WEBER OUTLET
Jettingen-Scheppach


Siemensstraße 2
89343 Jettingen-Seppach

Tel.: +49 (0) 5201 8979-8014
Fax: +49 (0) 5201 8979-9037
outlet.jettingen-scheppach@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-20.00

GERRY WEBER OUTLET
Kirn
 

Emporium – The Loft, Factory Outlet Kirn
Übergasse 8
55606 Kirn

Tel.: +49 (0) 5201 8979-8110
Fax.: +49 (0) 5201 8979-8112
outlet.kirn@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-18.00

GERRY WEBER OUTLET
Metzingen

Outletcity Metzingen 
Nürtinger Str. 4
72555 Metzingen

Tel. +49 (0) 5201 8979-8010
Fax +49 (0) 5201 8979-9039
outlet.metzingen@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-19.00

GERRY WEBER OUTLET
Mülheim-Kärlich


Industriestraße 32
56218 Mülheim-Kärlich

Tel.: +49 (0) 5201 8979-8130
Fax: +49 (0) 5201 8979-9021
outlet.muelheim-kaerlich@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-19.00

GERRY WEBER OUTLET
München Brunntal

Gewerbegebiet Brunnthal Nord II
Zusestraße 7
85649 München

Tel. +49 (0) 5201 8979-8140
Fax +49 (0) 5201 8979-8042


Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 09.30-20.00

GERRY WEBER OUTLET
Münstertal


Dietzelbachstraße 1
79244 Münstertal

Tel. +49 (0) 5201 8979-8012
Fax +49 (0) 5201 8979-8015


Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00
oraz w sobotę w godz. 10.00-16.00

GERRY WEBER Outlet
Niedernberg


Großostheimer Straße 1
63843 Niedernberg

Tel. +49 (0) 5201 8979-8060
Fax +49 (0) 5201 8979-8064
outlet.niedernberg@gerryweber.com

Czynny
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00
oraz w sobotę w godz.10:00-17:00

GERRY WEBER OUTLET
Nürnberg


Gewerbepark 1,

91350 Gremsdorf

Tel. +49 (0) 8106 - 3749000
Fax +49 (0) 8106 - 3749001
outlet.nuernberg@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 09.30-19.00
oraz w sobotę w godz. 09.30-18.00

Speciale czynny 24.11.2019:
13.00-18.00

GERRY WEBER OUTLET
Parsdorf


Käfer Outlet Center

Heimstettener Straße 1
85599 Parsdorf

Tel. 
+49 (0) 5201 8979-8080
Fax +49 (0) 5201 8979-8082
outlet.parsdorf@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-19.00 

GERRY WEBER OUTLET
Radolfzell


seemaxx Factory Outlet Center

Schützenstr. 50/Güttinger Str. 26
78315 Radolfzell

Tel. +49 (0) 5201 8979-8040
Fax +49 (0) 5201 8979-8045
outlet.radolfzell@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-19.00

GERRY WEBER OUTLET
Raisdorf/Kiel

Liebigstraße 3
24223 Raisdorf/Kiel


Tel.: +49 (0) 5201 8979-8190
Fax: +49 (0) 5201 8979-8192
outlet.raisdorf@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-19.00

GERRY WEBER OUTLET
Rottendorf


Am Moritzberg 3

97228 Rottendorf

Tel. +49 (0) 5201 8979-8070
Fax +49 (0) 5201 8979-9023
outlet.rottendorf@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-19.00
oraz w sobotę w godz. 09.00-18.00

GERRY WEBER OUTLET
Soltau


Rahrsberg 7
29614 Soltau


Tel.: 
+49 (0) 5191 - 975 95 03
Fax: +49 (0) 05191 979 12 91
outlet.soltau@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-20.00

GERRY WEBER OUTLET
Wustermark


Nauenerstraße 1
14641 Wustermark

Tel.: +49 (0) 5201 8979-8210
Fax: +49 (0) 5201 8979-9031
outlet.wustermark@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do czwartek w godz. 10.00-19.00
piątku i sobotę w godz. 10.00-20.00

Austria:

GERRY WEBER OUTLET
Parndorf

BIGG Outlet Shopping Parndorf
Kälberweide 3
A 7111 Parndorf

Tel. +43 (0) 2166 20 05 43
Fax +43 (0) 2166 20 05 27
outlet.parndorf@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 009.30-19.00
oraz w sobotę w godz. 09.00-18.00

Belgia:

GERRY WEBER OUTLET
Eupen

Herbesthalerstr. 281
4700 Eupen
Belgia

Tel.: 
+32-87-788874
Fax.: +32-87-784006
outlet.eupen@gerryweber.com

Czynny:
od poniedziałku do sobotę w godz. 10.00-18.30