• Koop op rekening
  • Kosteloze retournering
  • Veilig bestellen
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Betalen via iDEAL mogelijk
  • Veilig bestellen
Sluiten
Wij zijn er voor u!

U kunt onze klantenservice bereiken van maandag tot en met vrijdag, van 8:00 tot 20:00 uur, zaterdag: 9:00 - 16:00.

Onze Outlets

Ontdek onze verkooppunten en kijk uit naar onze moderne en onweerstaanbare vrouwelijke damesmode tegen gereduceerde prijzen.

Duitsland:

GERRY WEBER OUTLET
Ainring-Hammerau


Sägewerkstr. 9
83404 Ainring

Tel.: +49 (0) 8654 6814002
Fax: +49 (0) 8654 6814003
outlet.hammerau@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot vrijdag: 10:00 tot 18:00
Zaterdag: 10:00 tot 15:00

GERRY WEBER OUTLET
Bad Münstereifel


In der Dreimühle 1
53902 Bad Münstereifel

Tel. 
+49 (0) 2253 546 29 26
Fax +49 (0) 2253 546 29 28
outlet.badmuenstereifel@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 19:00

GERRY WEBER OUTLET
Bernau am Chiemsee

Hochfellnstraße 45
83233 Bernau am Chiemsee

Tel. +49 (0) 8051 9640997
Fax +49 (0) 8051 9674705
outlet.bernau@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot vrijdag: 10:00 tot 19:00
Zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Bremen
 

Ochtum Park Outlet Center
Bremer Straße 103
28816 Stuhr-Brinkum

Tel. +49 (0) 421 68553057
Fax +49 (0) 421 68553059
outlet.stuhr-brinkum@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Elsdorf


Oststraße 1a
50189 Elsdorf

Tel.: +49 (0) 2274 9369000
outlet.elsdorf@gerryweber.com


Openingstijden:
Maandag tot vrijdag: 10:00 tot 19:00
Zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Halle Westfalen (Ravenna-Park)

Ravenna-Park 3
33790 Halle/Westfalen
(Adres voor navigatiesystemen: Schnatweg)

Tel.: +49 (0) 5201 8565488
Fax: +49 (0) 5201 8565480
outlet.ravenna-park@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Herrieden

Herrieden Outlet Center
Am Eichelberg 1
91567 Herrieden

Tel.: +49 (0) 9825 9489000
Fax: +49 (0) 9825 9489001
outlet.herrieden@gerryweber.com

Openingstijden:
maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Jettingen-Scheppach


Siemensstraße 2
89343 Jettingen-Seppach

Tel.: +49 (0) 7452 8209000
Fax: +49 (0) 7452 8209001
outlet.jettingen-scheppach@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 09:30 tot 19:00

GERRY WEBER OUTLET
Kirn
 

Emporium – The Loft, Factory Outlet Kirn
Übergasse 8
55606 Kirn

Tel.: +49 (0) 6752 1313539
Fax.: +49 (0) 6752 1313650
outlet.kirn@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 17:00

GERRY WEBER OUTLET
Metzingen

Outletcity Metzingen 
Nürtinger Str. 4
72555 Metzingen

Tel. +49 (0) 7123 / 8809000

outlet.metzingen@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Mülheim-Kärlich


Industriestraße 32
56218 Mülheim-Kärlich

Tel.: +49 (0) 2630 5069000
Fax: +49 (0) 2630 5069001
outlet.muelheim-kaerlich@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
München Brunntal

Gewerbegebiet Brunnthal Nord II
Zusestraße 7
85649 München

Tel. +49 (0) 89 61066377


Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 19:00

GERRY WEBER OUTLET
Münstertal


Dietzelbachstraße 1
79244 Münstertal

Tel. +49 (0) 5201 8979-8012
Fax +49 (0) 5201 8979-8015


Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag: 10:00 Uhr bis 18:00 Uhr
Samstag: 10:00 Uhr bis 16:00 Uhr

GERRY WEBER Outlet
Niedernberg


Großostheimer Straße 1
63843 Niedernberg

Tel. +49 (0) 6028 2175000
Fax +49 (0) 6028 2175001
outlet.niedernberg@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot vrijdag: 10:00 tot 18:00 
Zaterdag: 10:00 tot 17:00

GERRY WEBER OUTLET
Nürnberg


Gewerbepark 1,

91350 Gremsdorf

Tel. +49 (0) 9193 - 6909000
Fax +49 (0) 9193 - 6909001
outlet.nuernberg@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot vrijdag: 09:30 tot 19:00 
Zaterdag: 09:30 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Parsdorf


Käfer Outlet Center

Heimstettener Straße 1
85599 Parsdorf

Tel. +49 (0) 81063749000
outlet.parsdorf@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 11:00 tot 17:00

GERRY WEBER OUTLET
Radolfzell


seemaxx Factory Outlet Center

Schützenstr. 50/Güttinger Str. 26
78315 Radolfzell

Tel. +49 (0) 5201 89798044
Fax +49 (0) 5201 89798045
outlet.radolfzell@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot vrijdag: 10:00 tot 19:00
Zaterdag: 09:30 tot 19:00
GERRY WEBER OUTLET
Raisdorf/Kiel

Liebigstraße 3
24223 Raisdorf/Kiel


Tel.: +49 (0) 4307 8209000
Fax: +49 (0) 4307 8209001
outlet.raisdorf@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Rottendorf


Am Moritzberg 3

97228 Rottendorf

Tel. +49 (0) 5201 8979-8070
Fax +49 (0) 5201 8979-9023
outlet.rottendorf@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00 

GERRY WEBER OUTLET
Soltau


Rahrsberg 7
29614 Soltau


Tel.: +49 (0) 5191 - 975 95 03
Fax: +49 (0) 05191 979 12 91
outlet.soltau@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00

GERRY WEBER OUTLET
Wustermark


Nauenerstraße 1
14641 Wustermark

Tel.: +49 (0) 33234 154000
outlet.wustermark@gerryweber.com


Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 12:00 tot 18:00

Oostenrijk:

GERRY WEBER OUTLET
Parndorf

BIGG Outlet Shopping Parndorf
Kälberweide 3
A 7111 Parndorf

Tel. +43 (0) 2166 20 875
outlet.parndorf@gerryweber.com


Openingstijden:
Maandag tot donderdag: 09:30 tot 20:00 
Vrijdag: 09:30 tot 21:00 
Zaterdag: 09:00 tot 18:00

België:

GERRY WEBER OUTLET
Eupen

Herbesthalerstr. 281
4700 Eupen
Belgien

Tel.: 
+32-87-788874
Fax.: +32-87-784006
outlet.eupen@gerryweber.com

Openingstijden:
Maandag tot zaterdag: 10:00 tot 18:00